Įmonės duomenys

UAB AGNI Projektai
S.Žukausko g. 41
LT-09130 Vilnius

Įm.kodas 301245831
PVM kodas LT100003642417

A.S. LT 82 7044 0600 0620 4294


Atsakomybės apribojimas
Mūsų svetainės turinys nuolat keičiasi. Pateikiamas turinys visada yra kuriamas labai atidžiai. Tačiau mes negalime garantuoti turinio išsamumo ar tikslumo. UAB AGNI Projektai neatsako už žalą, atsiradusią dėl informacijos ir duomenų iš šio tinklalapio naudojimo, nebent UAB AGNI Projektai padarė tyčinį nusižengimą ar pasielgė ypač neapdairiai.

UAB AGNI Projektai neprisiima atsakomybės ir garantijos dėl tinklalapių, kurie tiesiogiai ar netiesiogiai minimi mūsų svetainėje, turinio. UAB AGNI Projektai neremia trečiųjų šalių tinklalapių, kurie nurodyti UAB AGNI Projektai. Tai ne UAB AGNI Projektai, bet atitinkamų tinklalapių operatoriai yra atsakingi už nurodytų tinklalapių turinį. Taigi, lankytojai naudoja nuorodas į kitus tinklalapius ir laikosi tose svetainėse taikomų terminų ir naudojimo sąlygų savo rizika.

Visos teisės saugomos / prekiniai ženklai
Visos nuotraukos, grafika, tekstas ir kita čia paskelbta informacija, įskaitant jų išdėstymą, yra saugomos autorių teisių. Jei nenurodyta kitaip, tai tik UAB AGNI Projektai turi teisę naudoti šį apsaugotą turinį. Teisė naudotis ir/ar atkurti apaugotą turinį gali būti suteikta tik raštišku UAB AGNI Projektai sutikimu.

Ypač vaizdai, rodomi šiame tinklalapyje, ir formatas, naudojamas šioje svetainėje, negali būti kopijuojami arba naudojami asmeniniais tikslais. UAB AGNI Projektai logotipas ir žodis AGNI prekių ženklai. UAB AGNI Projektai taip pat priklauso daug kitų prekinių ženklų. Prekiniai ženklai UAB AGNI Projektai gali būti naudojami tik gavus išankstinį raštišką sutikimą.