Apie AGNI

UAB AGNI projektai– jau 14-us metus dirbanti tik Jums – žaviosios AGNI Damos. Mūsų tikslas – pasirūpinti, kad Jūs būtumėt Vienetinės ir Nepakartojamios, ir Taupyti Jūsų brangų laiką. Išsirenkate prekę – apmokate krepšelį ir per 2-3 dieneles – džiaugiatės pirkiniu. Vilnietes kviečiame į svečius S.Žukausko g. 41 (Šiaurės miestelis) – parduotuvę AGNI stilinga apranga Tau!

Visada bet kuriuo metu mums galite skambinti 8 619 63001 ir pasiteirauti tikslesnę informaciją apie turimą prekės dydį!

O pasirinkti tikrai yra iš ko;)!

Pas mus galite įsigyti naujausių aprangos modelių iš Italijos, arba mūsų pačių dizainerių sukurtų vietoje su AGNI ženklu, taip pat atstovaujame Revolution lieknėjimo aprangą ir Konfidence maudymosi kostiumėlius vaikams, su kuriais jie neskęsta ir greitai išmoksta plaukti. Mes nuolat ieškome tokių išskirtinių naujausių technologijų ir dizaino produktų, kurių dažnai nesutiksite. Visa produkcija yra išbandoma asmeniškai ir tik vėliau pateikiama Jums! Tik pas mus galite atrasti 3D lycra pėdkelnių, liekninančios  aprangos, eko Tupperware indų, Raypath eko valymo šluosčių, daug dovanų idėjų.

Taupydami Jūsų laiką, pasirūpiname ir Jūsų aprangos valymu! Nuo šiol galite atnešti visą aprangą Valymui ir per 2-4 dienas pasirūpinsime jos švara! Priimame Valymui ir Kilimus, Patalynę, atnaujiname pūkų pagalves, pledus, persiųname naujus užvalkalus. Viskas vienoje vietoje – Jums ir dėl Jūsų žavingos damos!

Plačiau apie kainas galite paskaityti čia: Drabužių valymas

Nemokamos STILISTO paslaugos. Parenkame Jums tinkantį drabužėlį pagal Jūsų figūros tipą, patariame, kokiai progai, kaip viską suderinti ir negaišti savo brangaus laiko.

BŪK STILINGA ir ŽAVI su AGNI !!!

IKI PASIMATYMO :

S.Žukausko g. 41 – Šiaurės miestelis.

8 619 63001 – INGA – AGNI

inga@agni.lt